Poznam przyjaciół

czyli przyjaźń w czasach dorosłości

O mnie

Mam 22 lata i 2 koty. Jestem w szczęśliwym i stabilnym związku, który ze względów praktycznych pragnę go sformalizować. Chciałabym mieć dzieci przed 30 a do tego adoptować kilka szkrabów. Jak będę bogata to kupię sobie willę na Żoliborzu i pomaluje ją na ładny niebieski kolor a w środku postawię duży drewniany stół: taki, przy którym oprócz rodziny zmieści się spora liczba gości.

Chciałabym mieć własną kawiarnię, która mogłaby uchodzić za miano najlepszej w Warszawie. Interesuję się kawą, herbatą, czekoladą i gotowaniem. Uwielbiam słodycze i ciasta a gotowanie jest moją pasją. Lubię czytać książki a zwłaszcza fantastykę naukową, jestem też nałogowym zbieraczem książek. Lubię chodzić do kina a z Warszawskich kin najbardziej lubię Muranów i Lunę. Jak większość Polaków, piracę książki i muzykę ale mam przez to wyrzuty sumienia. Mój muzyczny gust jest eklektyczny, rozległy ale chyba dość powierzchowny. Niedawno pokochałam jazz.

Jestem dobrze zasymilowanym introwertykiem, lubię gry komputerowe ale późno zaczęłam grać więc często gram razem z chłopakiem czyli on gra a ja obserwuję i mówię mu czego zapomniał zabrać. Uwielbiam “Pieśń lodu i ognia” a mój ulubiony bohater to Tyrion. Zbieram miniaturki różnych przedmiotów i płyty winylowe. Uwielbiam rosbef i jajka na boczku chociaż kiedyś byłam wegetarianką. Byłam wege z powodów zdrowotnych ale do teraz często przygotowuję potrawy wegetariańskie.

Lubię kabaret a moi ulubieńcy to Monthy Python oraz Potem. Często chodzę do Klubu Komediowego i skrycie marzę o byciu gwiazdą burleski (nie mam odwagi do tego). Chciałabym zostać standuperem ale obawiam się, że mam za słabe poczucie humoru.

Lubię żartować i się wygłupiać a do zabawy nie potrzebuję alkoholu. Słowem nie należę do tych ludzi, którzy bez drinka są spięci jak spinka. Od czasu do czasu lubię wypić ale  ostatnio jakoś mnie odrzuca od wszystkiego poza winem w małych ilościach.

Na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy ale będę poprawiać ten post 😉

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s